O firmě Lesní výroba Dřevařská výroba Technický úsek  Ústředí Kontakty Odkazy

                                       

 
 
Sídlo společnosti:

Sídlo naší firmy se nachází v obci Stará Ves, kterou najdete v těsné blízkosti města Rýmařov na Severní Moravě v okrese Bruntál.

   
 

Kontakty:
KATR s.r.o.
Potočná 334/5          www.katr.cz
795 01 Stará Ves
GPS:49°57'31.680"N, 17°14'20.429"E
Telefon: +420 554 230 811
Fax: +420 554 230 800
GSM brána:  
Email:
 
sekretariat@katr.cz
 
Certifikace
 

Systém C-o-C

Stanovuje požadavky na řízení organizace při ověřování spotřebitelského řetězce. Cílem spotřebitelského řetězce je vytvořit informační vazbu mezi surovinou použitou v lesním produktu a původem této suroviny. Rostoucí počet spotřebitelů hledá důkazy o environmentálně šetrných podnikatelských praktikách a požaduje od dřevozpracujícího průmyslu opakované ujištění a důkaz, že použité dřevo pochází ze zdrojů obhospodařovaných trvale udržitelným způsobem, že dřevo nepochází z nelegální těžby, jako např. z těžby v lesních oblastech s těžbou přísně zakázanou zákonem nebo kde je plánován zákonný zákaz těžby, a že dřevní surovina není zatížena žádnými břemeny, či právy třetích osob a byla vytěžena a získána výhradně na území ČR v souladu s platnými právními předpisy.

KATR s.r.o. jako společnost zahrnutá v systému C-o-C má vytvořeny podmínky pro příjem (nákup dřevní suroviny, její zpracování a prodej tak, aby svým zákazníkům dokázala poskytnout spolehlivou a důvěryhodnou informaci o původu suroviny nebo výrobku z ní vyrobeného.

Naše společnost je držitelem certifikátu FSC® (SA-COC-007732,  FSC-C156860), který se vztahuje na všechny námi dodávané výrobky.

Zároveň jsme držiteli certifikátu PEFC (100000101-11/C-o-C/2018). Surovina nebo výrobek pak může být označen logem PEFC a dle požadavků zákazníka i příslušným prohlášením o výrobku. Systém v naší společnosti je zaveden v souladu s požadavky CFCS a směrnicí pro ověřování spotřebitelského řetězce dřeva v České republice v platném znění a novel.

 

C-o-C

     

Webmaster těchto stránek